SPORT

Edhe Barcelona gaboi

20 Qershor, 2020 alb365 0

Barcelona ka marrë vetëm një pikë në udhëtim te Sevilla Është mbyllur 0-0 ndeshja mes Sevillës dhe Barcelonës e cila […]

1 2 3 4 67