Besa do sjell albumin e ri, por ka apo ska veshur?!

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka paralajmëruar një album pas një pauze të gjatë

Besa Kokëdhima me në fund pritet që të kthehet në skenë, e ku këngëtarja shqiptare tani do të vijë me një album.

Por, ajo këtë e ka bërë në një mënyrë paksa më ndryshe, shkruan GazetaExpress.

Duke veshur një fustan ngjyrë rozë dhe të shkurtër, Besa rrezikon shumë duke treguar më shumë se duhet derisa më sa duket të brendshmet e saj i ka harruar të shtëpia.

“Album i ri, kohë e re”, ka shkruar ajo në njërën prej fotove.

Besa ka filluar që të këtë paraqitje më ndryshe në skenë, e ku në shumicën e fotove të saj në Instagram ajo tregon edhe anën seksi të saj, pra jo vetëm anën si këngëtare, e cila konsiderohet me një vokal më të veçantë në skenën shqiptare. /GazetaExpress/

Hits: 37

Be the first to comment

Lini një Përgjigje