Chelsea vs Juventus, luftë për vendin e parë

HERMES, agjensi udhëtimi

Janë publikuar formacionet për sfidën mes Chelsea dhe Juventus.

Juve tashmë ka siguruar kualifikimin, ashtu si edhe Chelsea.

Andaj, sfida e sotme do të jetë vetëm për pozitën e parë. Janë kthyer Lukaku dhe Werner, ata janë në stol.

Juve ka 12 pikë, derisa Chelsea 9 pikë, raporton Express.

Juventus: Szczesny, Cuadrado, Bonucci, De Ligt, Alex Sandro, Bentancur, McKennie, Locatelli, Rabiot, Chiesa, Morata

Hits: 43

Be the first to comment

Lini një Përgjigje