Akuzohet se ngacmoi seksualisht një të mitur, procedohet 63-vjeçari në Fier

HERMES, agjensi udhëtimi

 Policia e Fierit ka vënë në pranga disa persona për vepra të ndryshme penale.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier proceduan penalisht shtetasin F. M., 63 vjeç, banues në Patos, pasi një 13-vjeçare kallëzon se para një viti e gjysmë 63-vjeçari e ka ngacmuar seksualisht.

Uniformat blu bëjnë me dije se është arrestuar 16-vjeçari O.M., pasi është autor i dyshuar i 3 vjedhjeve të ndodhura në qytetin e Fierit.

Gjithashtu në pranga ka rënë edhe 37-vjeçari G.Z., pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij.

Hits: 171

Be the first to comment

Lini një Përgjigje