Marku në ring, këtu mund ta ndiqni live

HERMES, agjensi udhëtimi

Florian Marku është futur në ring dhe është gati për meçin e radhës.

Boksieri shqiptar, Florian Marku rikthehet në ring sonte, ku do të përballet me Jorick Luisetton në kategorinë e peshave të lehta.

Marku mund të vazhdojë ngritjen e tij mbresëlënëse me një fitore ndaj Luisettos në The SSE Arena.

Luisetto ka 13 meçe, prej të cilave ka fituar 11, 2 me K.O dhe ka humbur 2.

Në anën tjetër, boksieri shqiptar është i pamposhtur, me Markun që prej 10 meçeve ka 9 fitore dhe vetëm një barazim.

LINKU 1

LINKU 2

Hits: 52

Be the first to comment

Lini një Përgjigje