Yll Limani me tatuazh të ri, ia dedikon muzikës

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtari i njohur shqiptar, Yll Limani, është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjete sociale.

Ai shpesh publikon imazhe e video të ndryshme me fansat duke mos munguar edhe me disa gjëra nga përditshmëria.

I njëjti së fundmi ka zbuluar se ka realizuar një tatuazh të ri, të cilin po ashtu ia ka dedikuar muzikës.

Përmes një postimi të shpërndarë në InstaStory, krijuesi i hitit “Buzët e kuqe” ka bërë një notë muzikore duke e përcjellë me një ‘emoji’ duke buzëqeshur.

Kjo vjen pasi Ylli tashmë e ka dëshmuar se është shumë i lidhur me muzikën, meqenëse është një nga artistët më të kërkuar në treg.

Hits: 53

Be the first to comment

Lini një Përgjigje