Vetëhidhet nga kati i 3 i pallatit 72 vjeçari

HERMES, agjensi udhëtimi

Fier – Një i moshuar mësohet se është vet’hedhur nga kati i tretë i një pallati shumëkatësh ku ai banonte.

Mesohet se burri ka rene ne mjediset e parkimit te pallatit. Mësohet se burri ka moshën rrethë të 70-tave babor i lagjes “Kastriot”. Në vendgjarje policia që po pyet familjarët e dëshmimtarët për rrethanat e ngjarjes , ndërkohë që ambulanca ka marr viktimën për në morgun e spitalit.

Policia

Sot rreth orës 15:30, në lagjen “Kastriot” Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi B. L., 72 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Hits: 316

Be the first to comment

Lini një Përgjigje