Rita Ora, artistja femër më e dëgjuar e shekullit

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është emëruar si artistja femër më e dëgjuar e shekullit XXI në Mbretërinë e Bashkuar.

Renditja u përpilua nga të dhënat e stacioneve radiofonike dhe kanaleve televizive në Mbretërinë e Bashkuar.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur këngëtarja bukuroshe nëpërmjet një postimi në Instagram.

“Rita Ora është emëruar njëra nga artistet më të dëgjuara femra të shekullit 21. Jini të sjellshëm me veten. Kini durim. Asnjëherë mos hiqni dorë nga ajo që besoni. Ju dua”, shkruan Rita Ora në Instagram.

Hits: 30

Be the first to comment

Lini një Përgjigje