Ndërpritet ndeshja Shqipëri – Poloni, incidente në “Air Albania”

HERMES, agjensi udhëtimi

Është ndërprerë në minutën e 77-të ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë në stadiumin Air Albania.

Shkak janë bërë tifozët shqiptarë që kanë hedhur sende të forta në fushë pas shënimit të golit të polakëve.

Pas kësaj arbitri kryesor ka ndërprerë ndeshjen duke dërguar skuadrat në dhomat e zhveshjes.

Incidente ka pasur edhe në sektorin e tifozëve polakë.

Hits: 73

Be the first to comment

Lini një Përgjigje