Roza Lati flet për marrëdhënien me Feron

HERMES, agjensi udhëtimi

Moderatorja, Roza Lati, e ftuar së fundmi në një intervistë ka treguar shumë gjëra nga jeta e saj private.

Ajo madje ka treguar edhe arsyen se pse e ka refuzuar që të jetë pjesë e “Big Brother VIP”.

“‘Më erdhi keq, pasi e di që ndoshta mund t’i duhesha atij formati, por nuk e kam luksin të rri 3 muaj aty. Kam punë’, tha ajo në emisionin Prive.

Roza Lati u pyet gjithashtu se në cilin program është ndjerë se ka pasur qasje negative ndaj saj dhe ajo përmendi emisionin “Ftesë në 5”.

“Kur isha e ftuar te mbasditja në Top Channel. Moderatorja shfaqi xhelozi të hapur dhe po e them këtë pasi e thonë të gjithë. Pra është akumulim i opninionit publik”.

Po ashtu ajo sqaroi për të disatën herë se nuk ka pasur asgjë me reperin, Fero dhe se kjo histori duhet të mbyllet.

Hits: 66

Be the first to comment

Lini një Përgjigje