Dëmtohet Berisha, ja foto e këmbës me qepje

HERMES, agjensi udhëtimi

Valon Berisha mund të mbesë për disa javë jashtë fushave.

Mesfushori i Kombëtares është lënduar në sfidën mes Lille dhe Reims.

Ai u detyrua të largohet nga loja në minutën e tetë, pasi kundërshtari ia shqeu këmbën.

Berisha ka publikuar foto në rrjetet sociale ku duket këmbë e qepur dhe në një gjendje të rëndë, do t’i duhet kohë për t’u rikuperuar.

Hits: 43

Be the first to comment

Lini një Përgjigje