Rrahmani, paraqitje fenomenale dhe gol

HERMES, agjensi udhëtimi

Napoli vazhdon me performanca fantastike në Serie A, duke fituar ndaj Udineses në udhëtim me rezultat 0:4, në kuadër të javës së katërt në Serie A.

Kështu, Napoli vazhdoi formën perfekte me të gjitha fitore dhe mori kryesimin në renditjen tabelare.

Qendërmbrojtësi kosovar, Amir Rrahmani realizoi golin e dytë të ndeshjes për mysafirët në minutën e 35-të.

Përveç kësaj, Rrahmani pati paraqitje fantastike, duke u vlerësura nga WhoScored me notë 8.4, më të lartën nga të gjithë futbollistët tjerë.

Hits: 20

Be the first to comment

Lini një Përgjigje