I dashuri i Dua Lipës u tregon për Skënderbeun

HERMES, agjensi udhëtimi

Prej dy ditësh Dua Lipa bashkë me familjen e saj ndodhet në Shqipëri. Gjithashtu së bashku me të është edhe partneri i saj, Anwar Hadid i cili mesa duket e ka pëlqyer Shqipërinë dhe nuk ka nguruar që ta publikojë në rrjetet sociale.

Së fundmii Anwar së bashku me Duan vizituan Kalanë e Krujës. Ai ka publikuar në Instagram një foto nga skulptura e Skëndërbeut dhe shkruan se ai është djali i shqiponjave dhe më i madhi i vendit në Shqipëri.

Gjithashtu ai ka postuar edhe në foto të flamurit të Skëndërbeut me shqiponjat dykrenore.

Hits: 98

Be the first to comment

Lini një Përgjigje