Zyrtare/ Romeo Harizaj i Apollonisë për 3 sezone tek Dinamo e Tiranës

HERMES, agjensi udhëtimi

Tashnë e konfirmuar edhe nga vet ish portieri i Apolonisë Romeo Harizaj, i cili për tre sezonet e ardhëshme futbollistike do të mbrojë portën Dinamovite në Superligë, dhe jo atë të Apolonisë fierake.

Sipas burimeve të sigurta të informacionit por edhe nga vet portieri Romeo Harizaj mësohet se për tre sezone do të luaj me Dinamon e Tiranës ndërkohë që nga pagesa në këto tre sezone është mjaft e kënaqëshme për të.

Ai ka pohuar për ALB365 se është i kënaqur, tashmë është i grumbulluar me ekipin e Dinamos së Tiranës dhe ka nisur stërvitjen nën drejtimin e tranierit Bledi Shkëmbi.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje