Beatrix Ramosaj i lë pa fjalë me bikinit e kaltra

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj i ka lënë të gjithë pa fjalë me bikinit e kaltra, teksa po kalon disa ditë të bukura në jugun shqiptar.

Këngëtarja ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale duke shkaktuar shumë reagime dhe komente nga ndjekësit.

Në pah nuk ranë vetëm bikinit e bukura por edhe linjat e saja trupore.

Ditë më parë, Beatrix kishte xhiruar veten para pasqyrës me bikinit e kaltra ndërkohë që thoshte se mezi priste të shkonte në plazh me to.Reklamë

Be the first to comment

Lini një Përgjigje