Bebe Rexha publikon video në të brendshme

HERMES, agjensi udhëtimi

Bebe Rexha ka ngacmuar imagjinatën me një video të re të shpërndarë në profilin e saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është paraqitur në poza tërheqëse vetëm me të brendshme.

31-vjeçarja nuk ka hezituar të vë në plan të parë edhe pjesën më të përfolur të fizikut të saj – të pasmet.

Në ndërkohë mbishkrimi në video fillon me pyetjen: “Sa mendoni se peshoj?”, për të vazhduar me: “Nuk është punë e juaja”.Reklamë

“Se unë jam një ‘vajzë e keqe’ pa marrë parasysh peshën time”, vazhdon mbishkrimi më tej dhe pastaj thuhet se ajo peshon rreth 75 kilogramë.

https://www.instagram.com/reel/CRZQCyUHrjg/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Be the first to comment

Lini një Përgjigje