Bie nga kati i 3 ndërron jetë 58 vjçari nga Lushnja

HERMES, agjensi udhëtimi

Lushnjë – Sot rreth orës 10:35, në lagjen “Loni Dhamo”, Lushnjë, shtetasi A. T., 58 vjeç, dyshohet se ka rënë nga kati i tretë i banesës ku banonte dhe ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje