E zhveshur dhe e nxehtë, kjo është Luana Vjollca

HERMES, agjensi udhëtimi

Luana Vjollca po vazhdon me fotografitë e saj provokative në rrjetet sociale

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare ka qenë shumë aktive këto ditë, derisa ka promovuar kontratën e saj të re të nënshkruar me Sony Music.

E derisa e ka bërë këtë, Luana pas lansimit të këngës së saj “Një mijë vjet”.

Ajo tani është parë duke pushuar ku sot ka postuar disa foto tepër seksi me një legjendë poshtë fotografisë me titull “Si keni qenë”!

Be the first to comment

Lini një Përgjigje