Ana Kauri nxjerr zbuluar djemtë e Përputhen

HERMES, agjensi udhëtimi

Ish-konkurrentja e Përputhen, Ana Kauri ka treguar pak nga prapaskenat e Përputhen.

Ajo tha se djemtë e programit e ftonin për të dalë në backstage, ndërsa në program dilnin me tjera.

“Kisha dyshimet e mia. Djemtë shfaqeshin në backstage dhe më thonin “Ana do dalim bashkë”, ndërkohë që sa hapeshin kamerat, fillonte “Përputhen”, aty kishin komplet një mendim tjetër dhe hidheshin te vajzat tjera, aty kuptova se më duket se është një lojë”, rrëfeu Ana./prive

Be the first to comment

Lini një Përgjigje