Lajmëroi rikthimin, Sali Berisha i jep mesazh të kriptuar demokratëve

HERMES, agjensi udhëtimi

Vetëm një ditë pasi deklaroi publikisht se “kurrë nuk thuhet kurrë’, përsa i përket rikthimit në udhëheqje të PD-së, Sali Berisha postoi një fotografi në Facebook.


Fotoja ngjall kujtime dhe jep një mesazh në dukje të kriptuar.

“Nje pershendetje te perzemert! Sb”, shkruan Berisha përmbi foton ku duket duke përshëndetur me dy gishtat lart.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje