Vajza e ish- presidentit bëhet ”shtëpiake”

HERMES, agjensi udhëtimi

MUNICH, GERMANY - FEBRUARY 16: Ivanka Trump, daughter of US president Donald Trump, attends a panel discussion at the 55th Munich Security Conference (MSC) on February 16, 2019 in Munich, Germany. The annual conference, which brings together political and defense leaders from across the globe, is taking place under heightened tensions between the USA, together with its western allies, and Russia. The MSC is the worldwide leading forum for debating international security policy. (Photo by Alexandra Beier/Getty Images)

Emri i saj ishte kudo, pasi ishte krahu i djathtë i Donald Trump gjatë postit të Presidentit. Ivanka Trump, kohët e fundit është përqëndruara në familjen e saj.

Mediat e huaja shkruajnë se ajo është duke jetuar në Florida me burrin e saj Jared Kushner.

Ivanka Trump pasi shërbeu si këshilltare e vjetër në administratën e babait të saj është përqëndruar në familjen e saj. Pas 4-vitesh në Uashington ajo tani është duke jetuar në Forida me burrin e saj.

Çifti së fundmi është parë në Miami. Invanka dhe burri i saj Jared Kushner janë kapur duke ecur me qenin e tyre Dimrin.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje