Identifikohen emrat e viktimave në aksidentin e “Urës së Bubullimës në Lushnje

HERMES, agjensi udhëtimi

Lushnje – Policia Fier ka ka identifikuar dhe ka publikuar emrat e dy viktimave të aksidentit të mesditës së some të ndodhur në aksin e autoradës Fier – Lushnje në vendine qujatur “Ura e Bubullimës”.

Dy viktimat, drejtuesi i automjetit dhe pasagjerja nuk kanë qënë bab e bijë por shofer dhe pasagjere dhe i përkasin identiteteve Xhezmi Oshafi, drejtuesi i mjetit dhe pasagjerja 22 vjeçare Aurora Basha .

Burime nga vendi i ngjarjes pohuan se drejtuesi i mjetit nuk ka arritur të futet dotë në urë e si pasojë e shpejtësisë ka përfunduar në kanalin me ujë ku si pasojë kan gjetur vdekjen

Be the first to comment

Lini një Përgjigje