A po i shkon mendja Dua Lipës për një “Moulin Rouge”

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtaria me origjinë shqiptare Dua Lipa ka postuar në llogarinë e saj në instagram disa foto dhe një video që të japin përshtypjen se kjo vajzë diçka “po gatuan” , si duket i ka shkuar mendja apo po kurdis një “Moulin Rouge”.

Shikoni fotot dhe videon më poshtë

Be the first to comment

Lini një Përgjigje