Vera e “çel” Elvanën me fustan rozë

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtarja Elvana Gjata ka filluar të jetë tepër aktive në rrjetet sociale

Ajo sapo ka lansuar albumin e saj “Çelu”, album i cili po pritet mirë nga publiku dhe ka marrë më miliona klikime deri tani.

E pas këtij suksesi nuk janë duke munguar fotosesionet seksi të këngëtares.

I tillë është edhe fotosesioni i fundit ku Elvana paraqitet e nxehtë derisa ka të veshur një fustan rozë që thekson belin e saj seksi. /GazetaExpress/Reklamë

@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram
@Elvana Gjata/Instagram

Be the first to comment

Lini një Përgjigje