Lille marshon e sigurt drejt titullit

HERMES, agjensi udhëtimi

Lille ka shënuar fitore 2:0 ndaj Nice në kuadër të javës së 35-të në Ligue 1 të Francës.

Yilmas dhe Celik realizuan për vendasit në minutat 13-të dhe 56-të, shkruan Express.

Me këtë fitore, Lille merr sërish kryesimin dhe ia “zhvlerëson” fitoren PSG-së.

Lille gjendet një pikë para PSG-së ku kanë mbetur edhe tri xhiro para fundit. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje