Çmenduria/ Mandati i 3, tatuazh fytyrën e Ramës në trup

HERMES, agjensi udhëtimi

Edi Rama ka fituar mandatin e tretë radhazi si asnjë kryeministër para tij. Për socialistët sot, ai mund të konsiderohet edhe më i dashur se lideri tjetër Fatos Nano dhe natyrshëm ka nisur adhurimi mes militantëve. Njëri prej tyre madje ka bërë tatuazh një portret të Ramës në trupin e tij.

Më herët një çmenduri të tillë e ka bërë një militant i PD-së për Sali Berishën.

Hits: 134

Be the first to comment

Lini një Përgjigje