Femrat qëllohen me grushta dhe tërhiqen zvarr në Durrës

HERMES, agjensi udhëtimi

Grushta dhe tërheqje për flokësh në mes të qytetit në Durrës. Një sherr i paprecedentë ka ndodhur mes dy vajzave në Durrës.

Në video shihet që njëra prej vajzave tërheq zvarrë nga makina një tjetër dhe e dhunon fizikisht. Mësohet se policia po kërkon vajzat e sherrit. Policia njofton se kush i njeh vajzat e sherrit të telefonojë në komisariat për ti ndihmuar të gjejnë emrat e tyre për ti shoqeruar në polici.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje