Vali Corleone dhe bisha e tij 600 mijë euro

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Vali Corleone së fundmi i ka bërë vetes një dhuratë superluksoze.

Në rrjetet e tij sociale ai ka publikuar fotografi pranë makinës të tipit Mercedes G Brabus e cila kushton 600 mijë euro.

Kjo makinë është edicion i limituar e tek shqiptarët e solli i pari Vali nga Gjilani.

Ndryshe Vali Corleone u bë i njohur për publikun për pasuritë e tij të mëdha./Express/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje