Aksidenti/ Makina del nga rruga , vdesin dy persona

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Lushnje – Nje automjet ka dale nga rruga pasditen e sotme e per pasoje ka nderruar jete 2 persona , shoferi dhe pasagjeri

Sot rreth orës 18:30, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, në fshatin “Gurrëz e vogël”, automjeti tip “Reno “, ka dalë nga rruga, ku për pasojë janë dëmtuar dhe kanë ndërruar jetë drejtuesi dhe pasagjeri në mjet.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e viktimave dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Ilir Shabani dhe Mihal Jani qe te dy jane elektricista dhe ktheheshin nga puna

Be the first to comment

Lini një Përgjigje