RAMA NA “NGULI” DHE VAKSINËN “BECCHETI”

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Nga Dritan Kaba – Te gjithe vaksinat e blera deri me tani kane kushtuar sa 17% e shumes qe duhet te paguajme te gjithe bashke Becchettit per shkak te arrogances, shkeljes se ligjit urrejtjes se Edi Rames dhe Erion Velise ndaj medias qe nuk e kapin dot.

Me shumen qe do paguajme Becchetit do ndihmoheshin te gjithe te semuret me Covid qe te kalonin pa stres financiar semundjen.Mijera familje ne kete kohe papunesie do ishin ndihmuar

.Jane plot 130 milion euro, jo 110 milion shpenzimet totale te ketij gjyqi ndaj Shqiperise qe ka vetem dy fajtore direkt, Edi Ramen dhe Erion Veline!Ndaj ne 25 prill voto per ndryshimin e sistemit te kalbur te Rilindjes.

Ne 25 prill voto per hapjen e tregut te lire.Ne 25 prill voto per punesimin e shqiptareve jo te bangladeshasve!

Ne 25 prill voto per te çuar para Drejtesise ata qe jane shkaktaret e kesaj gjendje ne Shqiperi.Voto per te shpetuar Atdheun, Kombin, Familjen tende. Voto per veten, voto per femijen tend, voto per Shqiperine e te ardhmen e saj.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje