Shiste drogë në dyqanin e tij, arrestohet 23-vjeçari

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Fier – Një i ri është arrestuar pasi u kap duke shitur drogë në dyqanin e vetë, që po ashtu e kishte të palicensuar. Sipas policisë, shtetasi me iniciale A.D. kishte përshtatur dyqanin si ambient për trafikimin e lëndëve narkotike. Policia ka sekuestruar disa doza, të dyshuara si “Cannabis Sativa” gati për shitje. Po ashtu, i riu nuk paguante taksat dhe nuk deklaronte të ardhurat e biznesit të tij.

Provat i kaluan prokurorisë për hetime të mëtejshme.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje