Luana Vjollca do ju lënë pa gjumë me fotot e saj

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Luana Vjollca ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale

Prezantuesja dhe këngëtarja shihet e veshur me një triko që thekson format e saj seksi derisa në dorë ka një pjesë shalqiri, të cilin e kafshon duke bërë stile erotike.

Ndryshe, Luana ka përfunduar sezonin e fundit të emisionit të saj “Shiko kush luan”, derisa është parë duke kaluar pushimet në Dubai.

Ajo pritet që të vijë edhe me ndonjë këngë të re shumë shpejt për publikun e saj. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje