Një nga telefonat më të mirë për lojëra arrin në mars

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Telefoni që do të kënaqë të gjithë adhuruesit e lojërave video mund të vjen më herët sesa pritej.

Ai është Asus ROG Phone 5, i cili shumë lehtë mund të bëhet një nga telefonat më të mirë të lojërave të vitit (të paktën sipas njoftimeve), dhe do të prezantohet më 10 mars, e cila është një surprizë duke marrë parasysh që ne jemi modeli i mëparshëm, Asus ROG Phone 3, vitin e kaluar erdhi vetëm në korrik, raporton Android Authority, transmeton Telegrafi.

Është akoma një mister i vogël pse nuk ka Asus ROG Phone 4.

Gjegjësisht, kompania vendosi të kapërcejë atë numër pa ndonjë shpjegim të veçantë, dhe supozohet se numri 4 konsiderohet i pafat në disa rajone.

Për ata që pyesin pse Asus ROG 5 mund të jetë pajisja mobile më e mirë e lojrave këtë vit, është sepse ai do të ketë një ekran 6.78 inç, një bateri 6,000 mAh që mbështet karikimin 65W, procesorin më të fundit dhe aktualisht më të fuqishëm Qualcomm Snapdragon 888, 16 GB RAM dhe kamera kryesore 64 MP. /Telegrafi/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje