Mirush Kabashi fotografohet në formë të mirë

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Aktori Mirush Kabashi duket se u ka kaluar me sukses sëmundjen e rëndë që kishte. Aktori shihet në gjëndje të mirë dhe duke ecur në disa foto të suguruara nga ‘Panoramaplus’.

I veshur thjeshtë dhe me një shkop, Kabashi ka shëtitur ditën e sotme në rrugët e Tiranës. Në foto Kabashi gjithashtu shihet të ketë vendosur maskën, e cila është bërë pjesë e pandashme e jetës sonë për shkak të pandemisë.

Sëmundja që uli në karrige me rrota aktorin për dy vjet ende nuk dihet, ndërkohë që fotoja e fundit e Kabashit ka dalë në vitin e kaluar në muajin prill, ku dhe ishte në një karrige me rrota.

Ne urojmë që i madhi Mirush Kabashi të ketë jetë të gjatë dhe të rikthehet në skenën e teatrit apo në kinematografi, aty ku ai na ka dhuruar personazhe të përkryera, që mbeten të përjetshme në memorien tonë. Kthehu shpejt, mjeshtër! Ne të presim!

Be the first to comment

Lini një Përgjigje