Digjet makina, shkak shkëndija elektrike

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Fier – Një mjet tip Honday eshte përfshire nga flaket pak me pare ne Fier prane stacionit te autobuzave per Patos ne lagjen “1 Maj”.

Burime nga zjarrfikesit pohuan se shkaku ka qene shkendis elekttike. Policia ne vendgjarje

Sot rreth orës 15:30, në lagjen “1 Maj”, në ecje e sipër ka marrë flakë mjeti tip “Honday”, në pronësi të shtetasit M. A., ku është djegur pjesa e përparme e tij.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në motorr.

Në vendngjarje shkuan menjëherë shërbimi zjarrfikës dhe ato policore, të cilat bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje