Amy shkëlqen në Maldive me bikini

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Amy Willerton ka treguar asetet e saj në Maldive derisa është duke pushuar me të fejuarin dhe vajzën e saj – derisa ylli ka treguar se ajo tashmë i është bashkuar faqes erotike OnlyFans

Amy Ëillerton ka shpërndarë disa fotografi nga pushimet e saj në Maldive me të fejuarin e saj Daniel Day dhe vajzën Demelza në Instagram këtë javë.

Modelja (28) – e cila ka një numër të madhe ndjekësve në rrjetet sociale në shtëpi në Britani derisa është në Maldive dhe që Britania po ankohet për të gjithë ata që po udhëtojnë për shkak të rregullave të pandemisë.

Pavarësisht kësaj, ish kandidatja e Miss Universe ka treguar trupin e saj seksi por që kjo gjë nga fansat është konsideruar e pandershme. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje