Hurtan ka një model të ri ekstravagant

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Hurtan është një makinë spanjolle dhe modeli i fundit mund të jetë një hit.

Modeli i fundit i kësaj makine luksoze është i jashtëzakonshëm.

Kompania Hurton, me këtë model, po tenton të futet fuqishëm në tregun botëror të makinave, transmeton Telegrafi.

Dhe duke gjykuar nga modeli i fundit i quajtur Grand Albaycin, nuk ka asnjë arsye për t’u shqetësuar.

Makina e fundit duket mjaft tërheqëse, dhe pritet të hyjë fuqishëm në tregun botëror të makinave.

Le ta përsërisim, mekanika është e Mazda Hurton, ka një motor 2.0 që zhvillon 132 kuaj fuqi.

Raportohet se do të prodhojë vetëm 30 kopje dhe çmimi është 59,000 euro për versionin 1.5 dhe 82,300 euro për opsionin më të fuqishëm. /Telegrafi/

Be the first to comment

Lini një Përgjigje