Sarah Jessica Parker po vendos trendë të rinjë

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Nëse ju intereson se si duket eleganca e rastësishme, Sarah, thjesht ajo ju dha përgjigjen dhe idenë për stilim!

Ylli i serisë “Qyteti dhe seksi”, Sarah Jessica Parker, është inspirim i vërtetë i modës.

Edhe pse gjithmonë e stilizuar është një hap përpara trendëve, tani çdo lëvizje e saj është veçanërisht në qendër të interesit për shkak të vazhdimit të këtij seriali kult.

Pra kështu është parë në veshje shumë interesante, transmeton Telegrafi.

Në të vërtetë, duke qëndruar në dyqanin e saj të këpucëve, të cilin e posedon në Nju-Jork, është parë në tuta gri të kombinuara me taka të zeza.

Detajet që i dhanë vulën këtij stili janë këmbët e palosura të pjesës së poshtme të tutave, duke i imituar kështu xhinset.

Nëse keni pyetur ndonjëherë se si duket eleganca e rastësishme, Sara sapo jua dha përgjigjen edhe për idenë e stilit.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje