Aksidenti/ Makina del nga rruga, viktima nuk ka, dëme materiale

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Fier – Nje automjet tip Benz ka dale nga rruga ne aksin Fier-Patos prane vendit te njohur Portez.

Automjeti me targa AA 338 TF mesohet se ka shmangur nje tjeter automjet duke perfunduar ne kanalin anesor te rruges. Fatmiresishte drejtuesi i mjetit eshte demtuar lehte, ndersa makina eshte shkaterruar pothuajse e gjithe.

Prane vendit te ngjarjes kane mberritur uniformat blu dhe po punohet per te zbardhur shkaqet e daljes së ketij mjeti nga rruga

Be the first to comment

Lini një Përgjigje