Ozil zgjedh mes Messit dhe Ronaldos

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Mesut Ozil ka bërë zgjedhjen e tij mes Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos.

Mesfushori i Arsenalit u është përgjigjur pyetjeve në profilin e tij në Twitter, shkruan Gazeta Express.

“Messi e ka dëshmuar veten se është njëri nga më të mirët në Spanjë, por Ronaldo ka qenë gjithmonë më i miri në çdo vend ku ka luajtur” – tha Ozil.

Ai gjithashtu deklaroi se dëshiron të luajë në dy vende para se të pensionohet, në Turqi dhe SHBA. 

Be the first to comment

Lini një Përgjigje