Arrestohet 35 vjeçari, dyshohet se kreu mardhënie seksuale me dbunë me 26 vjeçaren

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Lushnjë – Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnjë, ndaluan shtetasin V. F., 35 vjeç, banues në Savër, Lushnjë, pasi dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me dhunë me një shtetase 26 vjeçare.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale “Marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritura”.

Mesohet se te dy, djali e vajza jane te komunitetit rom dhe ngjarja ka ndodhur me banesen e 35 vjecarit. Ai e ka kapur me zor, pohojne burime informacioni nga fshati Saver

Te tjera detaje dalin ne lidhje me ngjarjen e dites se djeshme ne Saver, ku nje 35 vjecar i komunittt rom ka perdhunuar nje 26 vecare ne banesen e tij. Komuniteti rom ne Saver nuk flet pasi jane te lidhur ngushtme njeri me tjetrin ku edhe autori i ngarjs eshte kusheri me burrin e 26 vjecares te cilen sipas policise e ka perdhunuar pasi kjo ika vajtur per vizite ne banese.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje