Nëna Olta Gixhari, provokon në fotot me lepurush

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Aktorja e njohur Olta Gixhari, e cila tashmë prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë me bashkëshortin e saj dhe djalin e vogël Amar, duket se i është rikthyer pozave tejet sensuale, pas shtatzënisë.

Bukuroshja që “çmend” fansat me fotot e saj nuk ka nguruar as kësaj here të provokojë, pas fotove të fundit ku ishte pa të brendshme.

Screenshot_9_copy.jpg

Olta edhe në këtë foto është pa mbathje, vetëm me një peshqir gjigand që e ka hedhur trupit si një perëndeshë romake.

Screenshot_6.jpg

“Mami ka një lepurush”, shkruan ajo krahas postimit në rrjete sociale.

Screenshot_7.jpg

Be the first to comment

Lini një Përgjigje