Ekzekutohet shqiptari në Brazil, ishte ulur në një bar-restorant të Sao Paolo

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Shqiptari Ilir Zelka është ekzekutuar paraditen e sotme në një restorant në Sao Paolo të Brazilit. Mediat e huaja raportojnë se  47-vjeçari u vra nga një autor i cili po lëvizte me një motor dhe qëlloi vetë Zelkën disa herë.

Pasi u sigurua se e vrau autori braktisi motorin dhe u largua menjëherë duke mos bërë asnjë veprim  apo të lëndojë dikë tjetër.

Saktësisht ngjarja ndodhi në orën 11:10 të Sao Paolos teksa Zelka po qëndronte në bar-restorantin Zurich ndërsa autori kishte një bluzë të kuqe. dhe kokore rozë./BW

Be the first to comment

Lini një Përgjigje