Ronela Hajati: Ja për çfarë më ka marrë malli

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtarja shumë e përfolur shqiptare, Ronela Hajati, me anë të një imazhi të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ka bërë ditur se çka po i mungon.

Së fundmi ajo ka ndarë në Instastory duke thënë se po i mungojnë koncertet dhe jeta e përditshme që kishte.

“Më ka marrë malli të këndoj, të kërcej, të vishem, të dal, të xhiroj, të kem koncertet, të shoh njerëz në salla… I vetmi ngushëllim është studio…”, shkroi ajo në një fotografi të zezë.

Ronela është mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh publikon fotografi duke bërë që fansat e saj të lënë komente të mira.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje