Bebe Rexha në rrugët e Amerikës feston 28 nëntorin

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka organizuar festën e flamurit në rrugët e Amerikës.

Ajo ka dalë me familjarët dhe miqtë e saj rrugëve të Amerikës për të festuar 28 Nëntorin.

Bebe Rexha ka nda me fansat e saj video nga kjo vestë në rrjetin social instagram ku shihen shqiptar duke festuar në rrugët e Amerikës me flamuj kombëtar.

Këngëtarja me flokët e kuqe dhe veshjen e saj të zezë ka marrë vëmendjen e fansave të saj.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje