Vrasja mafioze, RENEA dhe FNSH pika të shumta kontrolli

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Shkodër – Një vrasje me armë zjarri ka ndodhur në njësinë Dajç të Shkodrës.

Ende nuk dihet asgjë rreth shkaqeve dhe dinamikës së krimit, teksa në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policore.

Mesohet se viktima është Ridvan Ramazani. Ngjarja ndodhur sot në mesditë në njësinë Dajç, ndërsa nuk dihen ende motivet e krimit.

Mësohet se i pajetë ka mbetur një 46-vjeçar me iniciale Ridvan Ramazani. Ende nuk dihet asgjë rreth shkaqeve dhe dinamikës së krimit, teksa në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policore.

Njoftimi i policisë: Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 28.11.2020, rreth orës 11:20, në fshatin Mushan, Shkodër, në afërsi të një pike karburanti është gjetur, dyshohet i vrarë me armë zjarri në mjetin e tij tip “BMW” shtetasi R. H. 46 vjeç banues në fshatin Darragjat, Shkodër,

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve. Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur forcat e FNSh Shkodër dhe forcat Speciale Renea. Janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore në bashkëpunim me DVP Lezhë.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje