Pamje nga klipi i ri i Fifit dhe Bardhit

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Prej disa ditësh është bërë e ditur se reperi Bardhi po vjen në bashkepunim me Fifin dhe dj Gimi-O, shkruan Gazeta Express.Në intervistën në studion e ”Express Rozë’ këtë javë ishte i ftuar Bardhi, i cili u dha përgjigje të gjitha pikëpyetjeve që janë ngritur kohën e fundit rreth tij.

Ndër të tjera ai foli për herë të parë edhe për projektin e ri me Fifin dhe Dj Gimi-o i cili vjen shumë shpejt.

Se kur do të publikohet kënga dhe disa pamje ekskluzive i shihni në videon më poshtë.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje