I ekzekutuari mbrëmë në Belgjikë një i ri nga Elbasani

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Zbardhet identiteti i shqiptarit të vrarë mbrëmë në Bruksel. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon për ‘BalkanWeb’ se bëhet për Ardit Spahiun nga Elbasani.

Spahiu u vra me 8 plumba në zonën e njohur, Molenbeek dhe ndërroi jetë në vend. Viktima, 38-vjeçar, ka qenë më i arrestuar në 2010-ën për vrasjen e një 52-vjeçari në Elbasan, Gëzim Alikajt. Dyshohet se 38-vjeçari qëndronte ilegalisht në Belgjikë. Deri më tani nuk dihet ende pistat mbi të cilat po zhvillohen hetimet./ BW

Be the first to comment

Lini një Përgjigje