Jennifer Lopez pozon nudo, mahnitë me linjat

VOTONI SONDAZHIN

A DO TA FITOJË EDI RAMA MANDATIN E TRETË QEVERISËS?

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Ylli i muzikës pop, Jennifer Lopez, ka qenë në vëmendje të tabloideve ndërkombëtare gjatë kësaj kohe.

Kjo pas paraqitjes së saj në “American Music Awards”, përkundër se u akuzua se kopjoi këngëtaren Beyonce në interpretim dhe performancë.

Megjithë skenat e nxehta dhe atraktive, Jennifer mahniti sërish në një postim tjetër që ka ndarë në rrjetet sociale.


Ajo ka pozuar tërësisht e zhveshur për kopertinën e “In the Morning”, ndërsa ka mahnitur me linjat trupore përkundër se ka kaluar të 50-tët.

“Surprizë. Kopertina zyrtare e In the Morning”, ka shkruar ajo.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje