Papa i bën ‘like’ modeles, ajo: Po shkoj në parajsë

VOTONI SONDAZHIN

KUSH FITON ZGJEDHJET E 25 PRILLIT?

View Results

Loading ... Loading ...

HERMES, agjensi udhëtimi

Së fundmi në mediat e huaja ka bërë bujë një lajm ku Papa Françesku i ka bërë ‘like’ në Instagram një modeleje braziliane e cila reklamonte të pasmet bombastike nën veshjen provokuese si një vajzë shkolle.

Por kjo nuk ka shpëtuar pa u komentuar as nga vetë modelja, e cila së fundmi ka reaguar me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Modelja 27-vjeçare Natalija Garibo, krahas fotos provokuese ka njoftuar ndjekësit se Papa Françesku i ka bërë like fotos së saj dhe tashmë ajo mund të shkojë në parajsë.

“Të paktën po shkoj në parajsë”- shkruan modelja.

Be the first to comment

Lini një Përgjigje